Klinika Warszawa

holistyczne doświadczenie medyczne w Warszawie

Każdego dnia z ogromną starannością dbamy o najdrobniejszy szczegół, pracując wyłącznie na bardzo nowoczesnym sprzęcie, zgodnie z najwyższymi, światowymi standardami z niezrównaną troską o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta.

LentaMedica to nie tylko wyjątkowe miejsce, ale przede wszystkim ludzie. Wysokiej klasy lekarze specjaliści, osteopaci, fizjoterapeuci, znakomite asystentki i higienistki oraz życzliwe recepcjonistki. Naszym celem jest wykorzystanie najnowocześniejszych dostępnych technologii oraz doświadczenia lekarzy aby podejmować świadome decyzję i proponować najlepsze z możliwych rozwiązań.

Nasza Klinika

Od 2015 roku tworzymy Klinikę LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści jako wyjątkowe miejsce, gdzie miłość i pasja dwojga ludzi połączyła nowoczesną stomatologię i serce osteopatii.

Twoje dobre samopoczucie i zadowolenie to nasza motywacja by dbać o to, co najcenniejsze. Jesteśmy po to by każdy Twój dzień zaczynał się i kończył uśmiechem.

I Ty możesz poczuć się

lepiej

serdecznie zapraszamy,

 

Dlaczego my?

Poznaj 9 powodów dlaczego powinieneś odwiedzić naszą klinikę

 

i

01 NAJWYŻSZE KOMPETENCJE

Doświadczony zespół specjalistów nieustannie podnosi swoje kompetencje na kursach, kongresach i warsztatach stomatologicznych. Ciągle szukamy nowych rozwiązań, lepszych technologii, zaskakujących pomysłów. Wszystko dlatego, bo dla nas wszystkich Twój uśmiech jest bardzo ważny.

02 NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

Tam gdzie nie sięga ludzkie oko korzystamy ze specjalistycznej diagnostyki trójwymiarowej. Technologia tomografii komputerowej – emitująca najmniejszą z możliwych wiązkę promieni – pomaga zagwarantować Tobie absolutne bezpieczeństwo. Pomaga nam pomóc Tobie. Aby zagwarantować bezpieczeństwo i precyzję wykonywania zabiegów stomatologicznych większość procedur zaczynamy od kompleksowej diagnostyki.

Dzięki niej cały proces leczenie jest pewny i co najważniejsze, przewidywalny. Możemy wszystko zaplanować, rozważyć potencjalne rozwiązania i wybrać najlepsze. Właśnie dlatego dokładamy absolutnie wszelkich starań, by przebieg zabiegu był należycie zaplanowany. W naszej codziennej pracy oprócz tomografii komputerowej wykorzystujemy również zdjęcia panoramiczne oraz RTG. Nie uznajemy kompromisów w kwestii Twojego zdrowia.

03 NAJLEPSZE MATERIAŁY WYKORZYSTYWANE PRZY ZABIEGACH

Aby uśmiech był piękny i trwały potrzeba certyfikowanych materiałów łączących najwyższe wymagania specjalistów. Wysoka estetyka w połączeniu z trwałością pozwala nam uzyskać efekt naturalnego uśmiechu, który będzie utrzymywał się przez długie lata.

04 PRECYZJA LECZENIA

Postępując zgodnie ze światowymi standardami nasi lekarze wszystkie procedury wymagające najwyższej precyzji wykonują zawsze pod mikroskopem. Powiększenie i oświetlenie pola zabiegowego umożliwia leczenie trudnych i bardzo trudnych kanałów korzeniowych. Dzięki temu zwiększamy szanse na uratowanie zęba i jednocześnie minimalizujemy ryzyko powikłań.

05 BEZPIECZNE I SKUTECZNE ZNIECZULENIA

Najważniejszy dla nas jest Twój komfort dlatego wszystkie procedury w naszej Klinice, które mogą być związane z dyskomfortem wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. Jest to rodzaj znieczulenia który najmniej ze wszystkich znieczuleń obciąża organizm taz. jest całkowicie bezpieczny zapewniając jednocześnie spokój i relaks w trakcie zabiegu.

06 NIESAMOWITA ATMOSFERA

Stworzyliśmy dla Ciebie miejsce, w którym wszyscy dbamy o to abyś czuł się wyjątkowo. Wiemy jak ważny jest komfort i przyjazna atmosfera. Dlatego codziennie dokładamy starań aby każdy czuł się u nas wyjątkowym gościem. Czekamy na Ciebie z uśmiechem i pyszną kawą.

~

07 STAWIAMY NA BEZPIECZEŃSTWO

Każdy, kto siada na fotel lub kładzie się na kozetkę w LentaMedica otoczony jest najwyższą troską w zakresie bezpieczeństwa. Dużą uwagę przywiązujemy do czystości zarówno gabinetach, jak również innych pomieszczeniach. Praktyka pozwoliła nam wypracować rygorystyczny plan higieny, który obejmuje wszystkie etapy leczenia oraz szczegółowe postępowanie po leczeniu.

W naszej Klinice bardzo dużą uwagę skupiamy na tym, aby monitorować poprawność wszystkich procesów oraz przeprowadzać procedury kontrolne dotyczące całego sprzętu stomatologicznego. Ze szczególną starannością dbamy o prawidłową dezynfekcję i sterylizację narzędzi wykorzystywanych podczas zabiegów.

08 DOSKONAŁA OBSŁUGA PACJENTA

LentaMedica to miejsce, w którym niezwykła atmosfera sprawia, że czujesz się bezpiecznie i spokojnie. Zarówno lekarze, jak i cały personel dba o to, byś otrzymał wszystkie konieczne informacje, mógł zaspokoić swoją ciekawość a przy tym spędzić mile czas.

09 PASJA

Kochamy to co robimy. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie miejsce wyjątkowe, gdzie oprócz codziennej atmosfery, w towarzystwie ludzi z pasją dbamy o to co najważniejsze, czyli Twoje dobre samopoczucie.

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Godziny przyjęć

}

Klinika otwarta jest w następujące dni:

Poniedziałek – Piątek

od 8.00 do 21.00

Sobota

od 8.00 do 15.00

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres:Nowolipki 27, 01-010 Warszawa

© 2018 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.