Metamorfozy

metamorfozy naszych pacjentów, klinika w Warszawie

Chcesz przejść metamorfozę swojego uśmiechu i nie tylko? Nic prostszego! Wystarczy, że umówisz się na konsultację, resztą zajmą się nasi specjaliści.

Metamorfozy

Zapraszamy do obejrzenia galerii metamorfoz wykonanych w naszej klinice stomatologicznej. Uzyskany efekt estetyczny był możliwy dzięki oparciu o najlepsze materiały stomatologiczne, doświadczenie i wyczucie estetyki naszych dentystów oraz współpracę z renomowanymi pracowniami protetycznymi.

Interdyscyplinarne podejście pozwala korzystać z wielu dziedzin stomatologii tworząc kilka sposobów rozwiązania danego problemu. Priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie klienta, przyświecając naszej pracy przez cały okres leczenia zaczynając od konsultacji protetycznej aż po zacementowanie korony. Oferujemy dogodne rozwiązania ratalne.
W naszych pracach wykorzystujemy wszystkie zdobycze nowoczesnej stomatologii wliczając implanty, cały zakres protetyki oraz stomatologię estetyczną z często wybieranymi przez pacjentów licówkami.

Po kliknięciu na tytuł metamorfozy pojawi się jej dokładniejszy opis wraz ze zdjęciem, tak zwanymi ‚przed i po’. Więcej informacji wkrótce…

 

Pomagamy

agsdi-portrait-2

Komu?

Wszystkim którzy chcą odmienić swoje życie.

agsdi-stethoscope

Jeden pacjent kilku specjalistów

Pacjenci potrzebują multidyscyplinanego leczenia, więc pacjent prowadzony jest przez team terapeutyczny złożony m.in z lekarzy, stomatologów, fizjoterapeutów, osteopatów, dietetyków i psychologów.

agsdi-star

Certyfikowani specjaliści

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Specjaliści 

którzy pomogą rozwiązać Twój problem:

Godziny przyjęć

}

Klinika otwarta jest w następujące dni:

Poniedziałek – Piątek

od 8.00 do 21.00

Sobota

od 8.00 do 15.00

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Telefon: +48 530120130
Manager: Donata Męzik

© 2018 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.