Zespół

kompleksowa opieka w zakresie fizjoterapii, osteopatii i stomatologii

LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści to nowoczesny gabinet i jakość na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest holistyczne podejście do Pacjenta. W trosce o Twoje zdrowie oferujemy Ci kompleksową opiekę w zakresie fizjoterapii, osteopatii, i stomatologii. Dbając o Twój czas i komfort w Naszym gabinecie udostępniamy możliwość wykonania diagnostyki RTG takich jak pantomogram i tomografia zębów. Pracujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu renomowanych firm. Gabinet znajduje się na pograniczu Śródmieścia i Woli, co zdecydowanie ułatwia dojazd zarówno tramwajem, metrem, jak i innymi środkami transportu. LentaMedica to miejsce w którym możesz liczyć na pomoc wysoko wykwalifikowanych specjalistów, profesjonalny sprzęt oraz sympatyczny personel.

LentaMedica to:

Mieszanka ambitnej młodości oraz siły doświadczenia

Lekarze wykonujący zaawansowane leczenie kanałowe pod mikroskopem

Skomplikowana chirurgia (implanty, usuwanie zębów mądrości)

Pomocny i uśmiechnięty zespół asystentek stomatologicznych 

Uprzejma i pomocna obsługa na recepcji

Jeden pacjent kilku specjalistów

Pacjenci potrzebują różnych bodźców potrzebnych do zdrowienia. Stosujemy różne techniki pracy, więc pacjent prowadzony jest przez team terapeutyczny złożony m.in z lekarzy, fizjoterapeutów, osteopatów i psychologów.

Certyfikowani specjaliści

osteopatii, fizjoterapii, chirurgi, psychologii, ortodoncji, protetyki i endodoncji

Właściciele

„Zawsze staramy się traktować innych, tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Zależy nam by pacjent w trakcie wizyty czuł się komfortowo pod każdym względem i staram się zapewnić najwyższy standard leczenia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług”

Fizjoterapeuci i Osteopaci

Magdalena Dąbrowska

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Telefon: +48 530120130

© 2024 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.