MediRaty

Finansowanie MediRatami usług stomatologicznych

Łatwo spełnić marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu nie mając bariery wysokich kosztów kompleksowego leczenia. Warto je rozkładać na raty, a nie leczenie.

Programy ratalne pozwolą Ci bez obciążania portfela zadbać o piękny, zdrowy uśmiech. Tworzymy je specjalnie z myślą o ludziach takich jak Ty, którzy wiedzą, że zęby są oknem do zdrowia i wspaniałego samopoczucia. Otwieramy je dla Ciebie.

MediRaty ułatwiają wykonanie leczenia kompleksowo. Od skutecznego wyleczenia zębów z próchnicy do naprawienia miazgi zęba, leczenie kanałowe po usunięcie wad zgryzu, uzupełnienie braków. Warto poważnie i kompleksowo podejść do przygotowania bazy dla zdrowego uzębienia. Leczenie zachowawcze jest niezwykle ważne. Gdy masz swoje zęby – zrób wszystko, aby je zachować.

Nasi stomatolodzy, to ludzie którym możesz zaufać.

Od niedawna istnieje możliwość uzyskania środków na leczenie stomatologiczne na 0% (RRSO 0%). Spłacasz tyle, ile pożyczysz. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Procedury, które możesz sfinansować MediRatami:

 • leczenie zachowawcze
 • leczenie ortodontyczne
 • prace protetyczne
 • implanty zębowe i procedury implantoprotetyczne
 • stomatologię estetyczną
 • procedury chirurgiczne
 • rehabilitację
 • pozostałe usługi i produkty, które ma swojej ofercie gabinet

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14) lub przez FORMULARZ.

Wszystkie czynności ze strony MFG SA przed podpisaniem Umowy ratalnej mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy możesz w ciągu 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyn.

Finansowanie MediRatami usług rehabilitacyjnych

Rehabilitacja medyczna

Rehabilitacja to ogólnie proces przywracania osoby ze stałą lub czasową (np. w wyniku urazu, operacji) niepełnosprawnością ruchową lub psychiczną do normalnego funkcjonowania. W procesie tym wykorzystuje się przede wszystkim metody oddziaływania biologiczne, które maja na celu poprawę funkcjonowania lub całkowity powrót funkcjonalności.

Polska ma swoje duże osiągnięcia na tym polu – opracowany w latach 60-tych model rehabilitacji został dekadę później uznany za wzorcowy przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ważnym elementem tego modelu jest (poza wczesnością rozpoczęcia) ciągłość i kompleksowość. Pierwsza cecha oznacza, że rehabilitacja powinna trwać tak długo, aż zostanie osiągnięty najlepszy możliwy skutek. Druga cecha to kompleksowość, tzn.: oddziaływanie na poziomie usprawniania funkcjonowania organizmu metodami medycznymi, usprawnianie psychiki (stanu ducha) w kierunku akceptacji sytuacji, a także akceptacji życia z krótszą lub dłuższą niepełnosprawnością i ewentualnie przystosowania zawodowego, gdy powrót do pierwotnej funkcjonalności staje się niemożliwy. Takie podejście może wydawać się dość egzotyczne w sytuacji, gdy publiczna służba zdrowia skupia się przede wszystkim na tylko jednym aspekcie rehabilitacji lub w pobieżny sposób ją traktuje. Prawidłowo przeprowadzony proces rehabilitacji ma kolosalne znaczenie i może przynieść ogromne pozytywne skutki dla Pacjenta.

Jakie są najczęstsze procedury rehabilitacyjne i jakie dolegliwości im podlegają

 • bóle kręgosłupa
 • skolioza i wady postawy
 • po urazach skręceniu, zwichnięciu, złamaniu, operacji

A więc najczęściej procedury rehabilitacyjne wykonuje się w zakresie ortopedii i jest to jedna z najczęściej finansowanych z prywatnych środków dziedzin medycyny. Wynika to z dużej niewydolności publicznej służby zdrowia. Urazy kończyn i kręgosłupa zwykle nie lubią czekać. Chory chce jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Jednak procedury ortopedyczne i często związana z nimi hospitalizacja i pewna rehabilitacja, generują koszty, które przekraczają przeciętne możliwości finansowe. MediRaty otwierają nieznane dotąd możliwości na szybki powrót do zdrowia. MediRaty to natychmiastowy dostęp do środków w części lub w całości mogący pokryć koszty pakietów rehabilitacyjnych nawet do 50 000 zł. Finansowanie może odbywać się na podstawie harmonogramu leczenia, jaki określi placówka i lekarz oraz umowy ratalnej między Pacjentem a MediRaty. Jeżeli placówka nie ma podpisanej umowy o współpracy z Medical Finance Group SA (MediRaty), finansowanie następuje na podstawie wystawionej faktury pro-forma.

Dowiedz się więcej i zamów finansowanie pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8.00-20.00) lub przez FORMULARZ.

Pamiętaj! Do momentu podpisania swojej Umowy ratalnej – wszystkie czynności ze strony MFG SA mają charakter informacyjny i są bezpłatne. Po podpisaniu Umowy ratalnej masz pełne 14 dni na odstąpienie od niej bez podania przyczyn, jeżeli się rozmyślisz.