Corona Virus – bezpieczeństwo pacjenta i personelu w klinice

COVID-19 w Warszawie

Drodzy Pacjenci w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo, w Klinice LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści fizjoterapia i stomatologia powraca na zmienionych warunkach, dostosowanych do aktualnej sytuacji. 

Zmianie ulegają godziny pracy kliniki : poniedziałek – piątek 9.00-19.00, sobota 10.00-15.00. 

COVID-19

Procedury

Z

 Rejestracja LentaMedica podczas zapisów/potwierdzania Pacjentów (wyłącznie droga telefoniczna ), zobowiązana jest do przeprowadzenia wywiadu dotyczącego ogólnego stanu zdrowia. W przypadku objawów wskazujących na przeziębienie lub objawów grypopodobnych – zmuszeni będziemy przełożyć termin wizyty.

Z

Celem zminimalizowania czasu pobytu w klinice prosimy o punktualne stawienie się na wizytę. Pozwoli to na pracę zgodnie z nowym harmonogramem, uwzględniającym przerwy między wizytami. 

Z

Uprzejmie prosimy o przybywanie na wizyty samodzielnie, bez osób towarzyszących, unikamy gromadzenia się Pacjentów w poczekalni.

Z

Na miejscu Pacjent jest zobowiązany jest do wypełnienia ankiety dotyczącej aktualnego stanu zdrowia. Rejestracja dokonuje również pomiaru temperatury.

Z

W wejściu do kliniki prosimy o dezynfekcję rąk, założenie rękawiczek oraz ochraniaczy na obuwie, które wyda recepcja.

Z

Jeżeli to możliwe, prosimy o przybycie na wizytę z maseczką ochronną, w innym wypadku recepcja wyda maseczkę jednorazową.

Z

Płatność za wizytę możliwe wyłącznie kartą. Wizytę opłacamy przed jej rozpoczęciem, aby po wizycie niezwłocznie opuścić klinikę. 

q

Informujemy, że celem najwyższego bezpieczeństwa lekarze i terapeuci zaopatrzeni są w środki ochrony osobistej tj. okulary ochronne, przełbice, maska z filtrem, rękawiczki, kombinezon jednorazowy. Wszelkie narzędzia i powierzchnie używane do pracy w gabinecie są na bieżąco dezynfekowane/sterylizowane. Powietrze w pomieszczeniach filtrowane jest z wirusów i bakterii  oraz dodatkowo ozonowane.

Procedury te obowiązywać będą do czasu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej. Liczymy na Państwa uczciwość, zrozumienie i współpracę. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Jeden pacjent kilku specjalistów

Pacjenci potrzebują różnych bodźców potrzebnych do zdrowienia. Stosujemy różne techniki pracy, więc pacjent prowadzony jest przez team terapeutyczny złożony m.in z lekarzy, fizjoterapeutów, osteopatów, dietetyków i psychologów.

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Specjaliści 

którzy pomogą rozwiązać Twój problem:

Godziny przyjęć

 Klinika otwarta jest w następujące dni:

_

Poniedziałek – Piątek

od 9.00 do 19.00

Sobota

od 9.00 do 15.00

 

 

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Telefon: +48 530120130

© 2018 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.