mgr Katarzyna Surtel

osteopatia, fizjoterapia, uroginekologia, holistyczna terapia kobiet 

numer prawa wykonywania zawodu A046573

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Przyszła studentka prestiżowej uczelni Still Academy of Osteopathy – podyplomowych studiów medycyny osteopatycznej. W terapii najważniejsze dla Kasi jest prawidłowe rozpoznanie problemu oraz właściwie zastosowane podejście terapeutyczne.

Od 7 lat pracuje z ciężkimi przypadkami a, holistyczna terapia kobiet to jej konik. Dzięki ogromnej wiedzy z zakresu fizjoterapii i osteoapatii może pomóc w wielu problemach kobietom w ciąży i połogu. Kasia specjalizuje się w fizjoterapii i osteopatii uroginekologicznej. W szczególności pasjonuje ją terapia kobiet w ciąży oraz po porodzie. Interesuje ją tematyka przygotowania kobiet do porodu, dlatego bardzo chętnie opowiada i tłumaczy cały proces terapeutyczny swoim pacjentkom, m.in. szczególną uwagę poświęca pozycjom porodowym, ćwiczeniom mięśni dna miednicy oraz aktywności fizycznej jak i samej pracy manualnej patrząc na pacjentki holistycznie. Bardzo chętnie pomaga kobietom już po porodzie, starając się zminimalizować jego konsekwencje. Problemy takie jak bolesne współżycie, czy miesiączkowanie, coccygodynia to zaburzenia z którymi spotyka się na codzień. Zajmuję się również terapią blizn po cesarskim cięciu i nacięciu krocza, a także z problemami z zapłodnieniem. W swojej terapii stara się przede wszystkim patrzeć holistycznie na pacjenta, ponieważ dolegliwość objawiająca się w obrębie miednicy może mieć swoje źródło zupełnie gdzie indziej, chociażby w stawach skroniowo – żuchwowych SSŻ. Jako certyfikowany instruktor metody Pilates, ćwiczenia traktuje jako niezbędny aspekt procesu usprawniania.

Ukończyła wiele kursów z zakresu terapii manualnej, terapii uroginekologicznej, ginekologii i położnictwie, terapii manualnej w ginekologii i okresie okołoporodowym oraz kinesiology tapingu kobiet w ciąży oraz zaburzeń seksualnych i zespołów bólowych krocza. Ciągle stara się pogłębiać swoją wiedzę z zakresu uroginekologii, uczestnicząc w kolejnych kursach oraz sympozjach naukowych.

Prywatnie szcześliwa mama. 

Specjalizacje

kliknij aby dowiedzieć się więcej

    .  

 Co leczy

kliknij aby dowiedzieć się więcej 

       

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Godziny przyjęć

 Klinika otwarta jest w następujące dni:

_

Poniedziałek – Piątek

od 8.00 do 21.00

Sobota

od 8.00 do 15.00

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

 

 
 
Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa

© 2019 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.