dr Katarzyna Szerszmidt

stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa, stomatologia dziecięca

 

Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku, w 2014 roku. Jest stomatologiem dla tych, którzy dotychczas bali się dentysty. Nawet najbardziej zestresowani pacjenci uspokajają się na wizytach u dr Kasi. Jest szczególnie ceniona za wrażliwość i cierpliwość. Te cechy powodują, że jest naturalnym wyborem dla dzieci. Młodzi pacjenci nie tylko „nie uciekają” z fotela, ale chętnie wracają, gdy zachodzi potrzeba.

Swoją pracę wykonuje na równi z pasją i profesjonalizmem. Dlatego też, cały czas podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, seminariach i szkoleniach zawodowych. Jej główne zainteresowania zawodowe to stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna, okluzja i  stomatologia dziecięca.

Specjalizacje

kliknij aby dowiedzieć się więcej

    

 

Godziny przyjęć

Pani Doktor przyjmuje w następujące dni:

Poniedziałek – Wtorek

od 8.00 do 13.30

Środa

od 17.00 do 21.00

Czwartek – Piątek

od 10.00 do 21.00

Sobota 8:00-15:00 

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Menager: Donata Męzik

© 2019 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.