Agata Żywko

osteopatia, fizjoterapia, uroginekologia, pediatria, holistyczna terapia kobiet i dzieci 

numer prawa wykonywania zawodu 62151

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Elblągu oraz Akademii Osteopatii – podyplomowych studiów medycyny osteopatycznej. Łączy w sobie pasję do pediatrii więc, z chęcią rozwija się w tej dziedzinie wiedzy. Od 12 lat pracuje z ciężkimi przypadkami a, holistyczna terapia kobiet i dzieci nie od dziś stał się  jej konikiem.

Jest szczególnie ceniona za wrażliwość i cierpliwość. Te cechy powodują, że jest naturalnym wyborem dla dzieci. Młodzi pacjenci nie tylko „nie uciekają” z gabinetu, ale chętnie wracają, gdy zachodzi potrzeba.

Dzięki ogromnej wiedzy z zakresu fizjoterapii i osteoapatii może pomóc w wielu problemach kobietom w ciąży i poługu. Zaburzeniach po porodowych u dzieci i niemowląt.

Swoim pacjentom oferuje również interdyscyplinarne podejście do leczenia pacjentów stomatologicznych.

Agata specjalizuje się w fizjoterapii i osteopatii uroginekologicznej. W szczególności pasjonuje ją terapia kobiet w ciąży oraz po porodzie. Interesuje ją tematyka przygotowania kobiet do porodu, dlatego bardzo chętnie opowiada i tłumaczy swoim pacjentkom, m.in. szczególną uwagę poświęca pozycjom porodowym, ćwiczeniom mięśni dna miednicy oraz aktywności fizycznej jak i samej pracy manualnej patrząc na pacjentki holistycznie. Bardzo chętnie pomaga kobietom już po porodzie, starając się zminimalizować jego konsekwencje. Oprócz tego zajmuje się również zespołami bólowymi dna miednicy u kobiet oraz mężczyzn. W swojej terapii stara się przede wszystkim patrzeć holistycznie na pacjenta, ponieważ dolegliwość objawiająca się w obrębie miednicy może mieć swoje źródło zupełnie gdzie indziej, chociażby w stawach skroniowo – żuchwowych SSŻ. Ukończyła wiele kursów z zakresu terapii uroginekologicznej, ginekologii i położnictwie, terapii manualnej w ginekologii i okresie okołoporodowym oraz kinesiology tapingu kobiet w ciąży oraz zaburzeń seksualnych i zespołów bólowych krocza.

Będąc sama mamą rocznej AMELKI i 7 leteniej NADII zauważyła wśród pacjentów ogromną potrzebę terapii uroginekologicznej oraz od razu odkryła w tym swoją pasję. Od tamtej pory nieustannie tym tematem się zajmuje. Ciągle stara się pogłębiać swoją wiedzę z zakresu uroginekologii, pediatrii uczestnicząc w kolejnych kursach oraz sympozjach naukowych. Prywatnie jej pasją jest przede wszystkim kuchnia. Każdą wolną chwilę stara się poświęcać na aktywne podróżowanie po całym świecie, poznając przepiękną przyrodę oraz próbując miejscowej kuchni. Ponadto lubi zrelaksować się przy dobrej książce.

Specjalizacje

kliknij aby dowiedzieć się więcej

    

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Godziny przyjęć

 Klinika otwarta jest w następujące dni:

_

Poniedziałek – Piątek

od 8.00 do 21.00

Sobota

od 8.00 do 15.00

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

 

 
 
Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa

© 2019 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.