Drenaż limfatyczny I recovery pump

specjalistyczna rehabilitacja manualna i ruchowa w Warszawie

Recovery Pump jest liderem w mobilnej regeneracji powysiłkowej dla sportowców. Dzięki sekwencyjnej przerywanej pneumatycznej kompresji powoduje zwiększenie powrotu krwi żylnej i limfy. Intensywnie przyspiesza usunięcie metabolitów z tkanek miękkich, obniżając uczucie bólu mięśniowego i zmęczenia.Udowodniono również poprawę trofiki tkanek miękkich, dzięki zwiększonemu napływowi natlenionej i bogatej w składniki energetyczne i budulcowe krwi. Doskonale sprawdza się również w drenażu limfatycznym dla osób z obrzękami kończyn dolnych/górnych. Najlepszy sposób na utrzymanie Twojej dyspozycji na najwyższym poziomie i obniżenie ryzyka wystąpienia kontuzji!

Recovery pump  

Recovery Pump zrewolucjonizowało sposób w jaki sportowcy mogą regenerować swój organizm po każdej jednostce treningowej. Sekwencyjna kompresja zastosowana w naszym systemie pozwala na agresywną regenerację bez potrzeby zużywania zbędnych zapasów energetycznych, dzięki temu pozwalamy na efektywną odbudowę zapasów glikogenu w mięśniach. Badania kliniczne udowodniły, że system Recovery Pump skutecznie wspiera naturalne procesy regeneracyjne organizmu mające na celu usunięcie metabolitów z tkanki mięśniowej. Udowodniono również poprawę trofiki tkanek miękkich, dzięki zwiększonemu napływowi natlenionej i bogatej w składniki energetyczne i budulcowe krwi. 

 Jak wygląda zabieg Recovery Pump?

Pacjent ubiera spodnie na gołe kończyny lub leginsy i wygodnej dla siebie pozycji odpoczywa przez ok 40minut na kozetce. Jednostka centralna pompuje powietrze w komory z odcinków dalszych w kierunku do pachwiny, następnie do miednicy i jakmy brzucha po czym powietrze jest upuszczane. Cykl się powtarza co ok 4 min.

Dla kogo jest przeznaczony?

Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o prawidłową regenerację swoich mięśni, aby lepiej się przygotować do następnego wysiłku. Zalecam ten zabieg biegaczom, triatlonistom, kolarzom i innym, który mocno eksploatują swoje nogi. Naszymi pacjentami są również zawodnicy klubów sportowych, którzy zalecają swoim podopiecznym tego typu regenerację.

Badania

45% porawa wydolności vs. pasywana regeneracja

Zmniejszenie powysiłkowych obrzęków i sztywności

Metoda bardziej efektywna niż pasywna regeneracja

Znacząca poprawa wydolności kontra pasywna regeneracja

 

RecoveryPump jest zestawem do symulowania głębokiego masażu limfatycznego. Kojące działanie masażu pneumatycznego poprawia krążenie, wspomaga regenerację, łagodzi bóle mięśni spowodowane nadmiernym wysiłkiem dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanym mankietom. 

 

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Godziny przyjęć

 Klinika otwarta jest w następujące dni:

_

Poniedziałek – Piątek

od 8.00 do 21.00

Sobota

od 8.00 do 15.00

 

 

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres:Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Manager: Donata Męzik

© 2018 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.