mgr Patryk Legut

fizjoterapia, terapia manualna, klawiterapia, pinopresura, dry needling

 

Ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku, w 2014 roku. Jest fizjoterapeutą z krwi i kości. Nawet najbardziej zestresowani pacjenci uspokajają się na wizytach po aplikacji pinów. Jest szczególnie ceniony za cierpliwość. 

Swoją pracę wykonuje na równi z pasją i profesjonalizmem. Dlatego też, cały czas podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, seminariach i szkoleniach zawodowych. 

Specjalizacje

kliknij aby dowiedzieć się więcej

 

   

 

Godziny przyjęć

Pan Magister przyjmuje w następujące dni:

Poniedziałek 

od 11.40 do 19.00

Wtorek i Czwartek

od 10.00 do 20.00

Środa i Piątek

od 8.40 do 16.00

Wybrane Soboty 10:00-15:00 

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby albo naprawić swój zgryz? Zadzwoń do nas a doradzimy Ci,

która nasza usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Menager: Donata Męzik

© 2019 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.