Stomatologia estetyczna

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA – WARSZAWA

Zdrowe i estetyczne wizualnie zęby są wspaniałą wizytówką każdej twarzy. Dlatego też nasz gabinet w Warszawie oprócz stomatologii tradycyjnej zajmuje się także estetyczną korektą zębów i zgryzu. Stomatologia estetyczna obejmuje m.in. takie działania jak wybielanie czy osadzanie licówek lub koron. Dodajmy, że także codzienna higiena jamy ustnej i zębów ma wpływ na ich wygląd. Stomatolog z LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści Warszawa udziela rad, jak na co dzień dbać o zęby. Zapraszamy pacjentów, których interesuje stomatologia estetyczna do umawiania wizyt w naszym gabinecie, działającym na terenie miasta Poznań.

Nasz gabinet specjalizuje się w wielu obszarach z zakresu stomatologii, a jedną z nich jest stomatologia estetyczna. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym oraz nowoczesnym wyposażeniem gabinetu, co przekłada się na doskonałą jakość usług. Zdajemy sobie sprawę, że uśmiech to niepowtarzalna wizytówka każdego człowieka, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom pacjentów, którzy zgłaszają się do nas po pomoc, poradę i fachowe usługi.

 

WYBIELANIE

Każdy marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, który przykuwa wzrok innych i sprawia, że poziom poczucia własnej wartości szybuje w górę. Niemal każdy marzy też o olśniewająco białych zębach, charakterystycznych dla gwiazd showbiznesu. Okazuje się, że „hollywoodzki” uśmiech jest obecnie w zasięgu ręki niemal każdego z nas. W LentaMedica można poddać się profesjonalnym zabiegom wybielania zębów, a stomatologia estetyczna to jeden z obszarów, w którym się specjalizujemy. Pacjenci mają do wyboru różne metody wybielania. Wybór konkretnej opcji zależy przede wszystkim od indywidualnych uwarunkowań, preferencji oraz oczekiwań. Nasi dentyści służą poradami oraz wskazówkami. Zapewniamy kompleksową obsługę pacjentów. W ofercie mamy przede wszystkim wybielanie gabinetowe. Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnych usługach stomatologicznych w Warszawie, nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

LICÓWKI

Nie ma wątpliwości, że aktualnie stomatologia estetyczna rozwija się w imponującym tempie, dając niemal nieograniczone możliwości. Każdy, komu zależy na poprawieniu niedoskonałości w uzębieniu może poddać się profesjonalnym zabiegom. Nasz gabinet stomatologiczny, który mieści się w Warszawie, ma w swojej ofercie licówki porcelanowe. Warto podkreślić, że przy ich zastosowaniu można ukryć i zamaskować niezbyt dobrze wyglądające zewnętrzne powierzchnie zębów. Stomatolog jest w stanie ukryć przebarwienia, zniwelować diastemę czy poprawić kształt poszczególnych zębów. Zapewniamy indywidualne podejście do oczekiwań pacjenta – jego satysfakcja i zadowolenie to dla nas priorytet. Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa atrakcyjne uzębienie i wiemy, że śnieżnobiały, perfekcyjny uśmiech dodaje pewności siebie.

KORONY

Korona wykorzystywana jest do pokrycia zęba, który jest zniszczony, pełniąc dwojaką funkcję: wzmacnia ząb uszkodzony, a także wpływa korzystnie na jego wygląd. Warto podkreślić, że jej barwę dopasowuje się do odcienia zębów pacjenta, dzięki czemu jest ona niemal niedostrzegalna. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego gabinetu stomatologicznego w Warszawie, to LentaMedica stoi dla Państwa otworem!

W czym Tobie możemy pomóc?

Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  • +48 530 120 130

LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści