Fizjoterapia urologiczna

specjalistyczna rehabilitacja w Warszawie

Naszym pacjentom oferujemy nowoczesne programy rehabilitacji neurologicznej. Każdy program jest układany indywidualnie, w zależności od stanu zdrowia pacjenta i problemu zdrowotnego. Ich zadaniem jest umożliwienie pacjentowi powrotu na najwyższy poziom aktywności fizycznej, psychicznej i zawodowej, poprawa jakości życia i uzyskanie niezależności pacjenta w wykonywaniu czynności dnia codziennego. Zasadnicze znaczenie dla powodzenia programów jest włączenie rehabilitacji jak najwcześniej od incydentu zdrowotnego i kontynuowanie jej pod okiem doświadczonego zespołu medycznego. Ważnym elementem jest włączenie w cały proces rodziny pacjenta. Personel placówki edukuje bliskich jak pracować z pacjentem w domu, aby utrwalać wpracowane efekty terapii.

Terapia

Jednym z najważniejszym elementów rehabilitacji neurologicznej jest indywidualna praca z pacjentem. Zespół fizjoterapeutów wykorzystuje nowoczesne i uznane na całym świecie, specjalistyczne metody fizjoterapii, jak: PNF, terapia czaszkowo-krzyżowa, osteopatia, terapia manualna.

Pamiętamy, że każdy pacjent to inny przypadek, nawet jeśli problem zdrowotny jest podobny.

Pomagamy

N

Co obejmują programy rehabilitacji neurologicznej?

terapię indywidualną z wykorzystaniem nowoczesnych metod fizjoterapii

ćwiczenia bierne i czynne

zabiegi fizykoterapeutyczne

terapię mowy u pacjentów z afazją

terapię ręki

psychoterapię indywidualną

działania mające na celu poprawę funkcji poznawczych, takie jak problemy z koncentracją, uwagą, pamięcią pomoc w nauce czynności życia codziennego, jak: jedzenie, ubieranie, kąpiel, toaleta, pismo ręczne, gotowanie i podstawowe sprzątanie doradztwo żywieniowe doradztwo i pomoc w pozyskiwaniu urządzeń wspomagających, jak: laski, kule łokciowe, trójnogi, czwórnogi, chodziki i podpórki do chodzenia, łuski na kończyny górne i/lub dolne,podwieszki, temblaki, aparaty stabilizujące kończyny lub zapobiegające przeprostom bądź przykurczom w stawach, parapodia statyczne lub dynamiczne edukację pacjenta oraz rodziny

Uszkodzenie Ośrodkowego Układu Nerwowego

stany po udarze niedokrwiennym i krwotocznym

stany po urazach czaszkowo-mózgowych

stwardnienie rozsiane- SM

stwardnienie zanikowe boczne – SLA

mózgowe porażenia dziecięce – MPD

stany po uszkodzeniu mózgu

stany po urazach rdzenia kręgowego

rdzeniowy zanik mięśni

choroba Devica

Uszkodzenie Obwodowego Układu Nerwowego

neuralgie

porażenia nerwów obwodowych

polineuropatie

dystrofie mięśniowe

miotonie

zespół Guilliana-Barrego

Jeden pacjent kilku specjalistów

Pacjenci potrzebują multidyscyplinanego leczenia, więc pacjent prowadzony jest przez team terapeutyczny złożony m.in z lekarzy, stomatologów, fizjoterapeutów, osteopatów, dietetyków i psychologów.

Certyfikowani specjaliści z fizjoterapii, osteopatii, psychologii

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Specjaliści 

którzy pomogą rozwiązać Twój problem:

Godziny przyjęć

 Klinika otwarta jest w następujące dni:

_

Poniedziałek – Piątek

od 8.00 do 21.00

Sobota

od 8.00 do 15.00

 

 

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Telefon: +48 530120130
Manager: Donata Męzik

© 2018 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.