Dietetyka

świadome żywienie dla całej rodziny w Warszawie

Dietetyka jest nauką medyczną, która wyspecjalizowała się w zakresie racjonalnego odżywiania człowieka „w zdrowiu i w chorobie”. Dietetyka zajmuje się oceną wpływu choroby na stan odżywienia pacjenta, oraz wpływu odżywiania na wyniki leczenia chorób.

Dietetyka bardzo intensywnie rozwija się w ostatnich latach w Polsce, m.in. z uwagi na występowanie coraz liczniejszych chorób o podłożu dietozależnym, zwłaszcza u dzieci i młodzieży oraz u osób starszych.

Dietoterapia

My mówimy – jeśli nawet nie widomo kto był ojcem choroby, to na pewno zła dieta była jej matką. W LentaMedica jesteśmy gorącymi zwolennikami holistycznego podejścia do dietetyki i odżywiania. Dla nas ważny jest styl życia Pacjenta, jego emocje, indywidualne potrzeby energetyczne, istniejące nawyki żywieniowe a także umiejętności kulinarne. Ważne aby Pacjent po konsultacji poznał potrzeby żywieniowe swojego organizmu, odzyskał energię i potrafił cieszyć się życiem.

Pomagamy

Konsultacje dla osób:

chorobami nerek

osteoporozą

chorobą nowotworową

chorobą wieńcową

miażdżycą tętnic

alergią pokarmową

nietolerancją pokarmową

zespołem jelita drażliwego

otyłością

niedowagą

zaburzeniami odżywiania

zaparciami

w stanie po operacji jamy brzusznej

ze stwardnieniem rozsianym

starających się o dziecko

dla kobiet w okresie menopauzy

dla kobiet karmiących piersią

Jeden pacjent kilku specjalistów

Pacjenci potrzebują różnych bodźców potrzebnych do zdrowienia. Stosujemy różne techniki pracy, więc pacjent prowadzony jest przez team terapeutyczny złożony m.in z lekarzy, fizjoterapeutów, osteopatów, dietetyków i psychologów.

Certyfikowani specjaliści

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Specjaliści 

którzy pomogą rozwiązać Twój problem:

Godziny przyjęć

 Klinika otwarta jest w następujące dni:

_

Poniedziałek – Piątek

od 8.00 do 21.00

Sobota

od 8.00 do 15.00

 

 

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Telefon: +48 530120130
Manager: Donata Męzik

© 2018 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.