dr Cezary Buko

ortopedia i traumatologia narządu ruchu

 

Absolwent Łódzkiego Uniwerystetu Medycznego. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.

Diagnozuje , operuje i kieruje na odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne umożliwiając pacjentom powrót do zdrowia.

Ortopedia to nie tylko jego profesja ale i pasja, której poświęca się z należytą starannością. Uczestnik wielu kursów i szkoleń w Polsce i za granicą, korzysta z nowoczesnych metod diagnostycznych i leczenia. Doświadczenie zawodowe jak i zaufanie pacjentów zdobywa konsultując kilkuset pacjentów miesięcznie w Poradni Ortopedycznej, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, Oddziale Ortopedycznym. Stawiając trafną diagnozę umożliwia szybkie podjęcie leczenia. Wnikliwie analizuje badania diagnostyczne takie jak rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, rtg, usg , emg.

Zajmuje się nowoczesnymi technikami leczenia nieoperacyjnego choroby zwyrodnieniowej stawów jak i terapii uzupełniającej po urazach i operacjach układu kostnoszkieletowego: iniekcje dostawowe i okołostawowe z wykorzystaniem kwasu hialurunowego i osocza bogatopłytkowego. Kwalifikuje do zabiegów operacyjnych.

Współpracuje z doświadczonymi fizjoterapeutami zespołu LentaMedica- obopólna współpraca owocuje zadowoleniem każdego pacjenta.

Specjalizacje

kliknij aby dowiedzieć się więcej

 

   

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Godziny przyjęć

 Klinika otwarta jest w następujące dni:

_

Wtorek – Środa

od 19.30 do 21.00

Sobota

od 9.00 do 12.00

 

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

 

 
Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Menager: Donata Męzik

© 2019 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.