mgr Adrian Szerszmidt

Ciąża, Osteopatia, Osteopatia Pediatryczna, Terapia Manualna,  Fizjoterapia, Wady Postawy

 

Ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku, w 2014 roku. Jest fizjoterapeutą dla tych, którzy dotychczas bali się operacji. Przygodę z osteopatią rozpoczął w 2016 roku w Akademii Osteopatii,W chwili obecnej jest w trakcie  studiów doktoranckich z osteopatii na National University of Medical Sciences w Madrycie.

Adrian z pasją dąży do zrozumienia ludzkiego ciała i jego działania oraz tego, w jaki sposób leczenie osteopatyczne może wpływać na ten złożony, interaktywny system.

Dzięki swojej wiedzy stosuje wiele różnych technik osteopatycznych, aby lepiej reagować na potrzeby pacjentów i znaleźć źródło problemu w celu pobudzenia własnych mechanizmów gojenia i naprawy organizmu. Pracuje na układach trzewnych, mięśniowo-szkieletowych i czaszkowych u pacjentów w każdym wieku, od noworodków po osoby starsze, a także sportowców i kobiet w ciąży.

Adrian proponuje swoim pacjentom holistyczne podejście we współpracy z innymi terapeutami w celu znalezienia zdrowia i dobrego samopoczucia.

Specjalizacje

kliknij aby dowiedzieć się więcej

 .  .   

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Godziny przyjęć

 Klinika otwarta jest w następujące dni:

_

Poniedziałek – Piątek

od 8.00 do 21.00

Sobota

od 8.00 do 15.00

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

 

 

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa

© 2019 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.