Pierwsza wizyta fizjoterapeutyczna/osteopatyczna

PIERWSZA WIZYTA FIZJOTERAPEUTYCZNA/OSTEOPATYCZNA

Podczas pierwszej wizyty skupiamy się na wnikliwym i całościowym wywiadzie, analizie zgłaszanych przez Pacjenta dolegliwości oraz na interpretacji badań diagnostycznych. Uzyskane w ten sposób informacje w połączeniu z dokładnym badaniem manualnym i funkcjonalnym, stanowią podstawę do zaplanowania dalszego leczenia.

Jak się przygotować?

1. Komfortowa bielizna – w celu przeprowadzenia badania zostaniesz poproszony o rozebranie się do bielizny (nawet jeśli problem, który zgłaszasz dotyczy innej części ciała).

2. Wyniki badań – jeśli posiadasz dokumentacje medyczną opisującą dotychczasowe leczenie i/lub badania obrazowe takiej jak: RTG, USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, CBCT, pantomogram; koniecznie pamiętaj o zabraniu ich ze sobą na pierwszą wizytę.

Ile trwa wizyta?

Czas trwania pierwszej wizyty zależy od stanu zdrowia oraz potrzeb terapeutycznych Pacjenta. Zazwyczaj wizyta ze względu na jej specyficzny charakter może trwać trochę dłużej. Jej średni czas wynosi ok. 40-45 minut. Warto więc pojawić się kilka minut przed umówioną godziną jak również mieć świadomość, że wcześniejsza wizyta może się przedłużyć.

Ile kosztuje wizyta?

Cena pierwszej wizyty to stały koszt 160 złotych.

W czym Tobie możemy pomóc?

Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  • +48 530 120 130

LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści