Opieka dietetyka ONLINE

Jeśli nie masz możliwości zjawić się osobiście w naszej poradni lub nawet dzielą nas tysiące kilometrów, zainteresować Cię może kompleksowa opieka dietetyczna online.

Aby skonstruować dla Ciebie odpowiedni program żywieniowy musimy Cię bliżej poznać.

U dołu strony można pobrać formularze, które należy wypełnić i przesłać do naszej poradni. To one pozwolą poznać nam: twoje obecne nawyki żywieniowe, styl życia, poziom aktywności fizycznej, prewencje smakowe, możliwości kulinarne itp.

Formularze można też pobrać poniżej.

Na podstawie otrzymanych informacji stworzymy dla Ciebie zbilansowany program żywieniowy według Twoich preferencji oraz celu jaki chcesz osiągnąć. Wszystko zostanie dopasobane tak byś pod naszą opieką tracił zbędne kilkogramy. Opieka dietetyka trwa 30 dni, w tym czasie masz możliwość nielimitowanego kontaktu mailowego z dietetykiem prowadzącym, który wspiera Ciebie w osiągnięciu celu i na bieżąco odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, również wprowadzając bieżące modyfikacje jeśli jest taka potrzeba. Jeśli sobie życzysz, jest również możliwość  konsultacji telefonicznej raz w tygodniu w ramach programu.

Dzięki temu, bez konieczności wizyt w poradni, możliwe jest osiągnięcie zamierzonych efektów co może potwierdzić wielu naszych zadowolonych klientów.