Analiza Obciążeń Organizmu

Zadbaj o zdrowie metodą Voll’a

Test Obciążeń Organizmu jest nie tylko szybki, dokładny i kompleksowy, to przede wszystkim wspaniały sposób na analizę swojego stanu organizmu.

Test składa się z trzech części. W pierwszej sprawdzany jest stan funkcjonowania najważnieszych układów i organów w organiźmie. Druga część polega na wykrywaniu obciążeń organizmu tj. toksyny, pasożyty, grzyby itp. Natomiast trzecia część to konsultacja ze Specjalistą – omówienei wyników testu i przedstawienie sposobów zwalczania obciążeń organizmu. Po wykonaniu testu klient otrzymuje wynik testu z dokładnym opisem.

TEST EAV to bezpieczny i skuteczny sposób profilaktyki zdrowia wywodzący się z tradycji medycyny naturalnej według teorii pięciu elementów z naturalnej medycyny chińskiej połączony z nowoczesną elektroniką.

Metoda Voll’a jest przeznaczona dla ludzi szczególnie troszczących się o swoje zdrowie. Została ona opracowana w latach 50-tych przez niemieckiego lekarza Reinholda Voll’a, który uważany jest za ojca elektroakupunktury. Metoda Voll’a jest obecnie stosowana w wielu krajach Europy Zachodniej.  

TEST EAV:

– umożliwia szybką i precyzyjną ocenę pracy i stanu narządów: serca, śledziony, płuc, nerek, wątroby oraz organów z nimi współpracujących w tzw. 5 kręgach funkcyjnych

– wskazuje co jest przyczyną najczęściej występujących problemów zdrowotnych. Czy są to toksyny środowiska, pasożyty, grzyby pasożytnicze, leki, stres, a może … żywność !!

Dokładność metody

 Pomiary metodą Voll’a, przy prawidłowym i dokładnym procesie mierzenia, ukazują szczegółowy obraz stanu zdrowia i funkcjonowania poszczególnych organów, a także wskazuje na przyczynę uszkodzenia, ewentualnie zaburzeń pracy tych organów. Pozwalają również ujawnić często ukryte i bardzo ważne powiązania chorobowe tj. obciążenia toksyczne, zakaźne ogniska zapalne, zaburzenia metaboliczne i enzymatyczne, choroby alergiczne i autoalergiczne, neuroinfekcje, nowotwory oraz ich zakaźne ogniska zapalne itp., które bardzo często uchodzą uwadze, a stanowią klucz do rozwiązania problemu.

W ciągu zaledwie kilku minut uzyskujemy wiedzę o kondycji naszego organizmu i istniejących lub mogących wystąpić problemach zdrowotnych.

Wyprzedzić chorobę

Metoda EAV pozwala wykryć chorobę na długo przed pojawieniem się jej objawów. Jeśli można dowiedzieć się, że np. za kilka lat grozi nam choroba i można jej uniknąć stosując profilaktykę i zażywając naturalne preparaty wzmacniające?

Choroba nie pojawia się w ciągu kilku dni. Poważne schorzenia powstają kilka, kilkanaście lat. Nie chorujemy dopiero wtedy, kiedy widzimy symptomy choroby. Organizm już dłuższy czas zmagał się z różnymi dysfunkcjami i niedoborami, próbując nadrobić je kosztem innych organów i tkanek.

Profilaktyka dla przyszłym mam oraz dzieci

Co ważne, metoda ta jest niezwykle korzystna i ważna w profilaktyce także dla przyszłych matek i małych dzieci, ponieważ bardzo często wykrywa problemy zdrowotne już na samym początku choroby w momencie, gdy badania i testy kliniczne nie wskazują jeszcze na żadne zaburzenia w organizmie. Pomiary tą metodą są niezwykle skuteczne, jednak trzeba sobie uświadomić, że bez dokładnego dopasowania odpowiednich preparatów odżywczych do indywidualnej osoby i schorzenia, efektywne wspomaganie leczenia przyczynowego jest niemożliwe. Po wykonaniu testu, klient otrzymuje wynik testu z dokładnym opisem i poradami od terapeuty.