Fizykoterapia

specjalistyczna fizjoterapia w Warszawie

Fizykoterapia jest to część medycyny fizykalnej stosowanej w rehabilitacji. Wykorzystuje się w niej różne bodźce fizyczne jak prąd elektryczny, ciepło, światło, pole magnetyczne czy fale ultradźwiękowe. W wyniku oddziaływania tych bodźców fizycznych na organizm, pobudzane są w tkankach procesy biologiczne i regeneracyjne.

Fizykoterapię często stosuje się w rehabilitacji jako zabieg fizykalny będący przygotowaniem pacjenta do głównego leczenia rehabilitacyjnego np. rozgrzanie tkanek przed terapią manualną, masażem leczniczym lub kinezyterapią czyli ćwiczeniami. Fizykoterapię wykonuje się również jako leczenie dodatkowe, uzupełniające inne formy rehabilitacji, a w niektórych przypadkach można stosować ją jako podstawową formę leczenia np. po świeżych stanach urazowych jak stłuczenie, skręcenie stawów czy po złamaniach kości.

Terapia

Zabiegi fizykoterapeutyczne zmniejszają ból, obrzęki, stan zapalny tkanek i stawów oraz przyspieszają regenerację tkanek. Dlatego bardzo często stosuje się fizykoterapię w chorobach narządu ruchu, chorobach stawów, w bólach kręgosłupa, po urazach, operacjach ortopedycznych, w chorobach reumatycznych oraz w gojeniu ran, blizn, oparzeń i po złamaniach. Dlatego fizykoterapia znalazła zastosowanie nie tylko w fizjoterapii ale również w ortopedii, reumatologii, pediatrii, neurologii, dermatologii, laryngologii i kosmetyce.

Zabiegi

Fala uderzeniowa

Głęboka stymulacja kawitacyjna SiRIO

Jeden pacjent kilku specjalistów

Pacjenci potrzebują multidyscyplinanego leczenia, więc pacjent prowadzony jest przez team terapeutyczny złożony m.in z lekarzy, stomatologów, fizjoterapeutów, osteopatów, dietetyków i psychologów.

Certyfikowani specjaliści z fizjoterapii, osteopatii, protetyki i ortodoncji

Umów się na wizytę!

Chciałbyś wybielić zęby, naprawić swój zgryz?

Może bolą Cię plecy lub masz problem z nawracającą kontuzją?

Zadzwoń do nas a doradzimy Ci, która nasza

usługa jest dla Ciebie najlepsza!

Specjaliści 

którzy pomogą rozwiązać Twój problem:

Godziny przyjęć

 Klinika otwarta jest w następujące dni:

_

Poniedziałek – Piątek

od 8.00 do 21.00

Sobota

od 8.00 do 15.00

 

 

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Fizjoterapia Warszawa, Rehabilitacja Warszawa  Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapeuta Warszawa, Rehabilitant Warszawa, Dietetyk Warszawa, Masaż Warszawa, Terapeuta Warszawa, Masażysta Warszawa, Stomatolog Warszawa, Ortodonta Warszawa, Rehabilitacja Warszawa, Fizjoterapia Warszawa, Implantolog Warszawa, Implanty  Warszawa, Rehabilitacja kręgosłupa, Terapia kręgosłupa, fala uderzeniowa Warszawa, fala uderzeniowa Warszawa, akupunktura, akupresura, igłoterapia, kręgarz, kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa; osteopata Warszawa, osteopatia, spa, odnowa biologiczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, refleksoterapia, trener personalny, trening personalny, sirio Warszawa, fizykoterapia, psycholog Warszawa, ortopeda Warszawa,
Adres: Nowolipki 27, 01-010 Warszawa
Telefon: +48 530120130
Manager: Donata Męzik

© 2018 LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści . All rights reserved.